




Насос циркулюючий гарячу воду Grundfos Basic 25/6/180 Denmark ( Данія ) ГАРАНТІЯ 36 МІСЯЦІВ
Циркулювальний насос Grundfos призначений для перекачування гарячої води в побутових опалювальних системах, системах гарячого водопостачання і кондиціювання, а також у системах «тепла підлога». Монтажна довжина — 180 мм. Компактний і енергоощадний насос для опалення, який працює практично безшумно. Насос Grundfos (Грундфос) має три швидкісний регулятор обертання вала. За допомогою ручного перемикача швидкості на клемній коробці насоса можна встановити необхідну частоту обертання.
Опис Grundfos UP Basic 25-6 -180 насос циркуляційний
Grundfos UP Basic 25-6 -180 являє собою малогабаритний циркуляційний насос із практично безшумною роботою й економним споживанням електроенергії. Насос обладнаний електродвигуном із мокрим ротором і захищеним статором, без сальникових ущільнень, з двома ущільнювальними кільцями. Підшипники змащуються перекачуваною рідиною.
Робоче колесо, виготовлене з термостійкого композитного матеріалу, надає агрегату антикорозійної стійкості. Обмотки електродвигуна стійкі до струму блокування, тому він не потребує додаткового захисту. Для зручності технічного обслуговування електродвигун можна зняти, не виробляючи демонтаж насоса із системи.
Циркуляційний насос UP Basic 25-6-180 використовується для циркуляції води в системах опалення та гарячого водопостачання, а також у системах нагрівання підлог.
Відмітні риси:
- широкий діапазон параметрів
- висока економність
- низький рівень шуму
- просте електричне під'єднання
- високоякісні матеріали
- тривалий термін експлуатації
Характеристики насоса:
- Керамічні вали та радіальні підшипники.
- Осьовий підшипник із графіту.
- Гільза ротора та підшипникова обойма зроблені з неіржавкої сталі.
- Корозійно-стійке робоче колесо, що складається, PES/PP.
- Корпус насоса виготовлений із чавуну.
- 1-фазний електродвигун, що не вимагає додаткового захисту.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Якість води | Чистий |
| Країна виробник | Данія |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Вага | 3 кг |
| Максимальний напір | 6 м |
| Максимальна температура робочої рідини | 110 град. |
| Частота | 50 Гц |
| Вид насоса | Циркуляційний |
| Споживана потужність | 90 Вт |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Мінімальна температура робочої рідини | 1 град. |
| Пропускна здатність | 3.9 куб.м/год |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Виробник | Grundfos |
| Додаткові характеристики | |
| Рівень шуму | 2 дБ |
| Конструктивні особливості | |
| Тип ротора | Мокрий |
| Встановлення насоса | Горизонтальна/вертикальна |
- Ціна: 2 115 ₴
- Готово до відправки
- Код: 228
2 350 ₴
2 115 ₴
- +380 (50) 985-77-79Олександр
- +380 (93) 985-77-79Вікторія
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- Субота09:0018:00
- Неділя09:0018:00






