




Насосна станція без бака (гідрофор) для подачі води DELTA PKM 60 + BRIO 2000 ПОЛЬЩА
Насосна станція призначені для забезпечення водопостачання котеджів, дач, господарських об'єктів і інших споживачів чистої води з колодязів, свердловин, збірних резервуарів, водопроводів та інших джерел. Станції автоматично підтримують необхідне тиск у системі водопостачання, самостійно вмикаючись у разі падіння тиску в трубопроводі на початку споживання води та вимикаючись після закінчення споживання, коли тиск старіє.
Автоматичний гідрофор PKM 60 DELTA без бака складається з вихрового насоса та блока автоматики BRIO 2000, яка відстежує стан тиску води всередині системи, що забезпечує повноцінно автоматичний режим роботи насосної станції. Такий блок керування має захист від сухого ходу, що запобіжить виходу з ладу насоса, якщо в колодці закінчилася вода. А моніторинг тиску води всередині підконтрольної системи водопостачання дасть змогу гідрофору працювати повністю в автоматичному режимі та вмикатися/вимикатися тільки за потреби.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Споживана потужність | 370 Вт |
| Вага | 5 кг |
| Виробник | Delta |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Польща |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пропускна здатність | 2 куб.м/год |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 35 м |
| Мінімальна температура робочої рідини | 1 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Якість води | Чистий |
| Глибина до дзеркала води | 7 м |
| Стан | Новий |
| Вид насоса | Насосна станція |
- Ціна: 1 903,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 612
2 538 ₴
1 903,50 ₴
- +380 (50) 985-77-79Олександр
- +380 (93) 985-77-79Вікторія
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- Субота09:0018:00
- Неділя09:0018:00


