+380 (97) 985-77-79
+380 (50) 985-77-79
-20%










Дренажний насос для забрудненої води WISLA WRX 1.8-14-0,37 кВт + рукав 10 метрів
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Заглибний дренажний насос WISLA WRX вирізняється оптимальними робочими характеристиками, надійністю й довговічністю в процесі стаціонарної експлуатації. Має невелику вагу та компактні габарити.
- Зручність і простота експлуатації завдяки циліндричній і витягнутій формі корпусу;
- Конструкція виготовлена з високоміцного алюмінію, крильчатка — алюміній, що гарантує стійкість до корозії навіть у разі тривалого контакту з вологою
- Зносостійка робоча крильчатка гарантує тиху й безперебійну роботу
- Охолодження двигуна забезпечується перекачуваною рідиною
- Легкий процес монтажу без потреби в додаткових параметрах
-
Комплектація:
– насос
- картонна коробка
- Посібник з експлуатації
- гарантійний талон -
-рукав 10 метрів - 1 дюйм
-
хомут у подарунок
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | Wisla |
| Вид насоса | Дренажно-фекальний |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 14 м |
| Пропускна здатність | 2 куб.м/год |
| Споживана потужність | 370 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Якість води | Брудна |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Вага | 6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 767,20 ₴
- Готово до відправки
- Код: 360
2 209 ₴
1 767,20 ₴
+380 (97) 985-77-79
Вікторія
- +380 (50) 985-77-79Олександр
- +380 (93) 985-77-79Вікторія
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- Субота09:0018:00
- Неділя09:0018:00



