+380 (97) 985-77-79
+380 (50) 985-77-79
-25%










Фекальний насос із ножем фреза дробка WQSB 20-15-1,1 квт Польща
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Wisla WQSB20-15-1.1 Насос каналізаційний 1.1 кВт Hmax 14м
Q max 340 л/хв з ножем (фрезою)
з підвалів, гаражів, водовідведення з затоплених земельних ділянок, сухих відкладень, відведення побутових стічних вод, відведення забруднених стійок у технологічних процесах, перекачування води на невеликих очисних спорудах тощо
чавун Діаметр напірного патрубка: 2" Частота обертання, об./хв: 2900 Режим роботи: Тривалий Електродвигун Обмотка статора: мідь Вал двигуна: неіржавка сталь AISI304 Напруга, В: 220–240 Частота сеті, Гц: 50 Клас захисту : IPХ8 Клас захисту : IPХ8 Двигун обладнаний захистом від перегрівання Довжина кабелю, м: 8 Умови застосування Глибина занурення під дзеркало води: 9 м Перекачувальна рідина: забруднена вода , фекалії , не більш ніж: 1500 г/м3 Діаметр твердих частинок у зваженому стані: 30 мм Термін гарантійного обслуговування: 12 місяців Технічні дані DN2," (дюйм) 2 Габаритні розміри Маса, кг 16 У наявності є шланг і рукав для насоса будь-якої довжини!
Q max 340 л/хв з ножем (фрезою)
з підвалів, гаражів, водовідведення з затоплених земельних ділянок, сухих відкладень, відведення побутових стічних вод, відведення забруднених стійок у технологічних процесах, перекачування води на невеликих очисних спорудах тощо
чавун Діаметр напірного патрубка: 2" Частота обертання, об./хв: 2900 Режим роботи: Тривалий Електродвигун Обмотка статора: мідь Вал двигуна: неіржавка сталь AISI304 Напруга, В: 220–240 Частота сеті, Гц: 50 Клас захисту : IPХ8 Клас захисту : IPХ8 Двигун обладнаний захистом від перегрівання Довжина кабелю, м: 8 Умови застосування Глибина занурення під дзеркало води: 9 м Перекачувальна рідина: забруднена вода , фекалії , не більш ніж: 1500 г/м3 Діаметр твердих частинок у зваженому стані: 30 мм Термін гарантійного обслуговування: 12 місяців Технічні дані DN2," (дюйм) 2 Габаритні розміри Маса, кг 16 У наявності є шланг і рукав для насоса будь-якої довжини!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | Wisla |
| Вид насоса | Дренажно-фекальний |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 14 м |
| Пропускна здатність | 18 куб.м/год |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Якість води | Брудна |
| Мінімальна температура робочої рідини | 0 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Вага | 16 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 3 637,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 362
4 850 ₴
3 637,50 ₴
+380 (97) 985-77-79
Вікторія
- +380 (50) 985-77-79Олександр
- +380 (93) 985-77-79Вікторія
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- Субота09:0018:00
- Неділя09:0018:00





