




Насос циркуляційний для котла GRUNDFOS UPS 25/60 180
Опис
Насос циркуляційний для сестеми опалення Grundfos UPS 25/6-180 використовується в системах опалення і теплопостачання, забезпечуючи надійну циркуляцію води. Насос має три режими швидкості для оптимальної ефективності. Основними перевагами Grundfos UPS 25/6-180 є його надійність і довговічність. Наявність керамічних підшипників забезпечує безшумне обертання і тривалу службу. Кераміка відзначається високою твердістю і мінімальним коефіцієнтом лінійного розширення, що гарантує стабільну роботу. Довговічність насоса досягається завдяки використанню алюмінієвого корпусу для електродвигуна, чавунного корпусу для насосної частини і добре захищеного статора. Насос також відзначається стійкістю обмоток електродвигуна до струму блокування, що робить зайві захисні системи зайвими. Цей насос має можливість вибору швидкості обертання, що регулюється зручним перемикачем. Регульована потужність 45/65/100 Вт дозволяє ефективно використовувати його в різних умовах. Розмір вхідного та вихідного під'єднання 1 1/2"x1 1/2" дозволяє легко підключити насос до системи. Він ідеально підходить для перекачування чистої води без домішок і неагресивних рідин.Завдяки його властивостям і якості, ви будете мати надійний опалювальний насос, який служитиме вам протягом тривалого часу. Захищений від впливу довкілля та забруднень, цей насос працюватиме надійно та ефективно при температурі довкілля до +40°C та температурі перекачуваної води до +110°C. Робочий тиск до 10 бар, максимальна витрата 60 л/хв. та висота підйому 6 метрів забезпечать відмінну продуктивність.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | Euroaqua |
| Вид насоса | Для системи опалення |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 6 м |
| Пропускна здатність | 3.6 куб.м/год |
| Споживана потужність | 100 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Мінімальна температура робочої рідини | 0 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 110 град. |
| Вага | 3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 692 ₴
- Готово до відправки
- Код: 234
1 880 ₴
1 692 ₴
- +380 (50) 985-77-79Олександр
- +380 (93) 985-77-79Вікторія
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- Субота09:0018:00
- Неділя09:0018:00



