
Насос для опалення Wilo Star Rs 25-6/180 циркуляційний
Опис:
Циркуляційний насос Wilo STAR-RS 25/6-180. Головне його завдання — забезпечити доставку теплоносія в найдальші, важкодоступніші ділянки системи опалення. Застосування може бути в приватних будинках, котеджах, маленьких промислових і виробничих підприємствах. Цей насос призначений для роботи з різними типами котлів: газовим, твердопаливним, електричним тощо. Також можливе встановлення в сучасні енергоощадні системи, що використовують енергію сонця. Можливості електронасоса дає змогу проводити цілодобову циркуляцію рідини. Для заощадження електроенергії є трипозиційний перемикач. З його допомогою можна регулювати об'єм рідини, що перекачується, та підбирати потрібний режим залежно від бажаної температури в приміщенні. Насос має низький рівень шуму та високу надійність. Ця модель має довжину монтажу 180 мм. Конструктивні характеристики
моноблокові горизонтальні з одним робочим колесом корпус насосної камери з чавуну колесо робоче — відцентрове, закритого типу, виготовлене з термостійкого полімеру, вал із металокераміки, підшипники ковзання радіального типу: кераміка/графіт
Двигун
асинхронний двополюсний із короткозамкнутим «мокрим» ротором, тришвидкісним
охолодження двигуна перекачуваною рідиною
перемикання швидкостей здійснюється механічним трипозиційним перемикачем
ступінь захисту IP44
однофазне виготовлення зі встановленим у коробку виводів конденсатором
напруга живлення: 220 В, 50 Гц
режим роботи: Тривалий
Температура рідини, що перекачується від 0 °C до +110 °C.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | Euroaqua |
| Вид насоса | Для системи опалення |
| Максимальний напір | 6 м |
| Пропускна здатність | 3.6 куб.м/год |
| Споживана потужність | 93 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Мінімальна температура робочої рідини | 0 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 110 град. |
| Вага | 3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 692 ₴
- Готово до відправки
- Код: 235
1 880 ₴
1 692 ₴
- +380 (50) 985-77-79Олександр
- +380 (93) 985-77-79Вікторія
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- Субота09:0018:00
- Неділя09:0018:00


