+380 (97) 985-77-79
+380 (50) 985-77-79
-18%










Фекальний насос Delta АDR 1.1 без поплавця + 25 м. шланга + хомут
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фекальний насос із подрібнювачем Delta ADR 1.1 ГАРАНТІЯ 1 рік у КОМПЛЕКТАЦІЇ:
- Хомути для затискання шланга.
- Шланг 25 м (або більше за додаткову плату)
- Інструкція з експлуатації — гарантійний талон
-
Насос середньої потужності 1.1 кіловатот використовується для ям, у яких немає рясних чистих відкладень, а також глина. Невелика примісь піску або листя не пошкодять насосу. Головна технологічна перевага насосів із внутрішнім подрібнювачем у тому, що він дає змогу безпечно для двигуна перекачувати.
Хоча загалом насос Delta ADR 1.1 використовується для брудної води після туалету, ванної та пральної машини, але він може бути використаний також і для перекачування чистої — тобто викачування затопленого льоху, басейну або колодязя.
-
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | Euroaqua |
| Вид насоса | Дренажно-фекальний |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 10 м |
| Пропускна здатність | 10 куб.м/год |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Якість води | Брудна |
| Мінімальна температура робочої рідини | 0 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Вага | 10 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 428,02 ₴
- Готово до відправки
- Код: 364
2 961 ₴
2 428,02 ₴
+380 (97) 985-77-79
Вікторія
- +380 (50) 985-77-79Олександр
- +380 (93) 985-77-79Вікторія
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- Субота09:0018:00
- Неділя09:0018:00


