+380 (97) 985-77-79
+380 (50) 985-77-79
-10%










Циркуляційний насос Grundfos 32-100 180
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Grundfos (Грундфос) UPS 32-100 — один із найкращих представників циркуляційних насосів компанії Грундфос. Основним його призначенням є встановлення в закритих і відкритих системах опалення та гарячого водопостачання з примусовим відведенням рідини або в системах, обладнаних розширювальним баком відкритого типу. Насос Grundfos UPS 32-100 належить до розряду обладнання, що вирізняється мінімальним споживанням електроенергії, високою продуктивністю й компактними розмірами. Відмітною особливістю цієї моделі циркуляційного насоса є висока якість матеріалів, з яких виготовлена кожна її деталь:
- для виготовлення робочого колеса розробники компанії Грундфос використовували високоякісний комбінований матеріал, що дає змогу у разі постійного контакту з водою уникнути корозії;
- робочий вал Грундфос UPS 32-100 виготовлений зі зносостійкої та міцної металокераміки
- ЦИРКУЛЯЦІЙНИЙ НАСОС 32-100 є тришвидкісним 1 СКОРІСТЬ — 180 ватів,2 СКРІСТЬ — 230 ватів, 3 СКОРІСТЬ — 260 ватів. Чим нижча швидкість обертання робочого валу, тим менше шуму видає обладнання в процесі роботи. "Серцем" цієї моделі обладнання є високопродуктивний електричний двигун, обладнаний мокрим ротором і захищеним від блокування струмом статором. Між статором і ротором немає сальникових ущільнень, проте безперебійне функціонування цієї конструкції забезпечується завдяки наявності в ній двох ущільнювальних кілець. Як мастило для підшипників циркуляційний насос Grundfos використовує найбільш перекачувану рідину
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Данія |
| Виробник | Європа |
| Вид насоса | Для системи опалення |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 10 м |
| Пропускна здатність | 8 куб.м/год |
| Споживана потужність | 260 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Якість води | Чистий |
| Вага | 6 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 4 680 ₴
- Готово до відправки
- Код: 240
5 200 ₴
4 680 ₴
+380 (97) 985-77-79
Вікторія
- +380 (50) 985-77-79Олександр
- +380 (93) 985-77-79Вікторія
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- Субота09:0018:00
- Неділя09:0018:00




