




Циркуляційний насос GRUNDFOS UPS 32-120 180 для систем опалення
Надійний і економічний циркуляційний насос GRUNDFOS 32-120/180 стане чудовим вибором під час обладнання підлогового нагрівання та централізованого опалення. Як матеріал корпусу використаний високоміцний чавун, що витримує чималі експлуатаційні навантаження, а спосіб встановлення обладнання замовник може вибрати з урахуванням індивідуальних переваг — виробник передбачив варіант як горизонтальної, так і вертикальної інсталяції.
На користь придбання інноваційного розроблення польського бренда говорять такі особливості моделі:
-
довговічність у разі активного використання в опалювальних системах;
-
легкість під'єднання однофазного електродвигуна, немає потреби в забезпеченні додаткових захисних механізмів;
-
робоче колесо з антикорозійним покриттям;
-
можливість встановлення оптимального швидкісного режиму;
-
мінімальний шумовий фон навіть під час запуску на максимальних обертах, що робить насос зручним для встановлення в приватних будинках, зокрема в котельних, розташованих поруч із житловими приміщеннями
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Данія |
| Виробник | Європа |
| Вид насоса | Для системи опалення |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 12 м |
| Пропускна здатність | 10 куб.м/год |
| Споживана потужність | 280 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Якість води | Чистий |
| Мінімальна температура робочої рідини | 0 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 110 град. |
| Вага | 7 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 6 120 ₴
- Готово до відправки
- Код: 241
6 800 ₴
6 120 ₴
- +380 (50) 985-77-79Олександр
- +380 (93) 985-77-79Вікторія
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- Субота09:0018:00
- Неділя09:0018:00



