+380 (97) 985-77-79
+380 (50) 985-77-79
-20%










IMP Pumps GHNbasic II 40-190F Циркуляційний насос
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Циркуляційний насос GHNbasic II 40-190F
GHNbasic II 40-190F фланцовий циркуляційний насос на 3 швидкості, виробництва IMP Pumps (Словіння)
Циркуляційні насоси серії GHNbasic II, застосовуються для перекачування рідких середовищ, у системах опалення, охолодження, кондиціонування повітря. Насос має три швидкості, швидкість обертання регулюється за допомогою перемикача на корпусі насоса.
Технічні характеристики насоса GHNbasic II 40-190F:- Номінальна напруга: 3~400 V.
- Монтажна довжина: 250 мм.
- Q макс = 27 m3/h.
- H макс = 18 m.
- Діапазон температури рідини: -10 ÷ 120°C
- Умовний прохід DN: 40 mm.
-
Основні особливості циркуляційних насосів IMP Pumps серії GHNbasic II:
- Три швидкості обертання робочого колеса дадуть змогу підібрати робочу точку насоса відповідно до потреби системи.
- Тиха, практично безшумна робота циркуляційних насосів GHNbasic IMP Pumps дасть змогу встановити його практично в будь-якому приміщенні.
- Габаритні розміри відповідають європейським стандартам, тому замінити старий насос іншого виробника, новим насосом GHN можна без додаткових витрат на монтаж.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Словенія |
| Виробник | IMP |
| Вид насоса | Для системи опалення |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 19 м |
| Пропускна здатність | 27 куб.м/год |
| Споживана потужність | 1260 Вт |
| Напруга мережі | 380~400 В |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Мінімальна температура робочої рідини | 0 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 120 град. |
| Вага | 23 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 45 600 ₴
- Готово до відправки
- Код: 242
57 000 ₴
45 600 ₴
+380 (97) 985-77-79
Вікторія
- +380 (50) 985-77-79Олександр
- +380 (93) 985-77-79Вікторія
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- Субота09:0018:00
- Неділя09:0018:00


